قیمت قالیشویی تمام اتوماتیک در سال 1401 در تهران

قالیشویی آپ با دستگاه های تمام اتوماتیک در سریع ترین زمان ممکن اقدام به شستن فرش های شما با بهترین کیفیت می نماید و در شستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فاقد مواد شیمیایی مضر استفاده می کند و طبق نرخ مصوبه اتحادیه قالیشویی شهر تهران، قیمت قالیشویی تمام اتوماتیک در سال 1401را در نظر می گیرد و همواره تمام تلاش خود را برای ارائه بالاترین سطح کیفیت و رضایت مندی مشتریان خود را در دستور کار قرار می دهد.

مناسبت ترین قیمت قالیشویی در تهران

با توجه به اینکه یکی از اهداف قالیشویی آپ ارائه قیمت قالیشویی مناسب همراه با کیفیت بالا به شهروندان تهرانی می باشد به همین منظور برای تحقق این اهداف از دستگاه های تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش های مشتریان خود بهره می گیرد.

از مزایای شستشوی فرش ها با دستگاههای تمام اتوماتیک عدم خسارت و آسیب رساندن به فرش ها می باشد چون یکی از دغدغه های مشتریان همواره سالم رسیدن فرش شسته شده به دست آنهاست

باید در کنار شستشوی اصولی و تمیز فرش ها از مواد شوینده مرغوب استفاده شود و خشک کردن فرش ها هم به وسیله ی گرم خانه های تمام اتوماتیک انجام شود تا از بروز اتفاقاتی همچون بوی نامطبوع و نم داشتن، چروک بودن و در نهایت پارگی فرش جلوگیری بعمل آید.

نوع مواد شوینده و ضدعفونی کننده مصرفی استاندارد و مورد تایید اتحادیه قرار گرفته باشد در هنگام شستشوی فرش بسیار مهم است، چرا که اگر استاندارد نباشد به بافت فرش اعم از بافت نازک تا بافت ضخیم آسیب می رساند.

قالیشویی آپ این افتخار را دارد که از بهترین مواد شوینده مورد تایید اتحادیه که علاوه بر وظیفه پاک کنندگی و لکه بری عالی از خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچ نیز در هنگام شستشوی فرش های مشتریان خود استفاده می نماید.

قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی تمام اتوماتیک در سال 1400

قیمت قالیشویی در غرب تهران

قیمت قالیشویی در غرب تهران همانند مابقی مناطق شهر تهران یک قیمت قالیشویی ثابت را دارا می باشد و طبق نرخ مصوبه اتحادیه شهر تهران قیمت قالیشویی بر اساس متر مربع محاسبه خواهد شد.

برای اینکه دقیقا بدانید که قیمت قالیشویی در غرب تهران چقدر خواهد بود جواب ساده است ابعاد و متراژ فرش های شما چند متر است؟ هرچقدر تعداد فرش های شما بیشتر باشد طبیعتا قیمت قالیشویی هم بیشتر خواهد بود.

نوع فرش

هزینه قالیشویی آنلاین در سال 1401

فرش گل ابریشمی   

75,000 تا 105,000 تومان

فرش دستباف اعلا   

توافقی

فرش دستباف عادی 

35,000 تومان

فرش ماشینی

16,500 تومان

فرش ماشینی ابریشم

22,500 تومان

ایاب و ذهاب

35,000 تومان

قیمت قالیشویی تمام اتوماتیک در شرق تهران

قالیشویی آپ تمام مناطق شرق تهران را تحت پوشش خود دارد و هر فرشی در هر نقطه ای از مناطق شرق تهران باشد به راحتی با تماس با 1762 آماده سرویس دهی به همشهریان شرق تهران خواهد بود و به راحتی می توانید از خدمات بی نظیر قالیشویی آپ نهایت استفاده را ببرید.

قیمت قالیشویی
قیمت قالیشویی تمام اتوماتیک در سال 1400

مزایای قالیشویی تمام اتوماتیک با قالیشویی سنتی

قالیشویی های سنتی توسط افراد و با وسایل سنتی فرش ها شسته می شوند و با توجه به شرایط آب و هوایی اگر هوا آفتابی باشد نقش خشک کن را برای قالیشویی سنتی ایجاد می کند.

اگر شرایط جوی نامناسب باشد مدت زمان تحویل فرش به تعویق خواهد افتاد و تا زمانی که شرایط آب و هوایی مناسب نگردد پروسه خشک کردن فرش طول خواهد کشید و باید از فاکتوری به اسم “تحویل فوری” هیچگونه انتظاری نداشت.

در شستشوی دستی کارگران که بستگی به شرایطی که دارند مانند فشار کار و خستگی، کم تجربگی و… در نهایت بر روی کیفیت کار تاثیر بسزایی خواهند گذاشت.  

در شستشوی سنتی احتمال پارگی و آسیب به بافت فرش بسیار بالا می باشد، چرا که در حین جابجای فرش از قسمت شستشو به قسمت خشک کردن فرش امکان پارگی و آسیب باز هم بالا می رود.

اما در شستشوی تمام اتوماتیک امکان پارگی و آسیب به فرش بسیار پایین و در حد صفر می باشد و شرایط آب و هوایی به هر حالتی باشد تاثیری در کیفیت و خشک کردن فرش نخواهد داشت چرا که تماما به وسیله گرم خانه های تمام اتوماتیک فرش پروسه خشک شدن را در کمترین زمان ممکن طی خواهد شد و فاکتور بسیار مهم تحویل فوری اینجا مشخص خواهد شد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی آپ

قالیشویی آپ یک قالیشویی کاملا مکانیزه است که از بروزترین دستگاه های پیشرفته قالیشویی در شستشوی فرش استفاده می کند و روال آن به این ترتیب می باشد:

ابتدا فرش ها را با پاشیدن آب به تمام نقاط آن خیس می نمایند و سپس مواد شوینده استاندارد بر روی فرش پاشیده می شود و با فورچه های بسیار بزرگ به صورت کاملا مکانیزه به صورت حرکت افقی و در جهت خواب فرش حرکت می کنند و یک فورچه هم در قسمت زیرین کفه ی فرش به صورت دوار می چرخد و همزمان هم روی فرش و هم قسمت زیرین آن تمیز می شود.

بعد از این مرحله فرش با گذشتن از غلتک، اتوکشی می شود و سپس به صورت رول در می‌آید و از دستگاه بیرون کشیده می‌شود و در قسمت گرم خانه قرار داده می شود، و پس از آبگیری، خشک می شود و در نهایت لول شده و کاورکشی می شود و به محل مورد نظر مشتری منتقل می شود.

قیمت قالیشویی تمام اتوماتیک در سال 1400

شماره تماس های قالیشویی تمام اتوماتیک آپ

  • شماره تماس قالیشویی آپ برای مناطق جنوبی تهران 55751619 می باشد.
  • شماره تماس قالیشویی آپ برای مناطق شمالی تهران 22225314 می باشد.
  • شماره تماس قالیشویی آپ برای مناطق شرق تهران 77577297 می باشد.
  • شماره تماس قالیشویی آپ برای مناطق غرب تهران 44403411 می باشد.

با شماره گیری راحت 1762 به صورت مستقیم می توانید با کارشناسان ما صحبت نمایید سفارشات و سوالات و پیشنهادات و انتقادات خود با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
سفارش آنلاین