خدمات قالیشویی آپ

 

شستشوی فرش دستبافت


بعد از خاتمه بافت ، حاصل کار بافنده جهت عملیات شستشوی فرش دستباف و سایر عملیات تکمیلی به قالیشویی فرستاده میشود. همانطور که شستشوی اولیه نقش بسزایی در آشکار شدن جلوه و زیبایی فرش و حصول نتیجه زحمات بافنده دارد، شستشوی های بعدی نیز که بعد از استفاده این هنر صنعت به عنوان کف پوش در منازل و بروز کثیفی حاصل از قرار گرفتن در معرض گرد و خاک و دوده انجام می شود، در برگرداندن جلوه و زیبایی آن به حالت اولیه تاثیری بس مهم بر جای می گذارد.


شستشوی فرش دستبافت

شستشوی فرش ماشینی


فرش های ماشینی در ایران اگر چه ظاهری بسیار نزدیک به فرش های دستبافت دارند ولی ساختاری کاملا متفاوت داشته و روش شستشو و تجهیزات مورد نیاز آن ، مغایر با فرش دستبافت می باشد. شستشو و نظافت فرش از اهمیت ویژه ای برخوردار است و رعایت اصول و قواعد خاص آن سبب خواهد شد تا فرش کیفیت اولیه خود را از دست نداده و حتی الامکان خصوصیات ظاهری و ساختمانی خود را حفظ کنند.


شستشوی فرش ماشینی
 
 

ترمیم ریشه، لکه بری، رفوگری و بازسازی فرش


مانند هر وسیله دیگر در خانه، هر فرش ممکن است از ابتدا یا در طول زمان نیاز به ترمیم های مختلف داشته باشد. ترمیم ریشه می تواند زیبایی از دست رفته فرش را برگرداند و یا رفع لکه های به وجود آمده در فرش می تواند جلوه اولیه فرش را برای شما تکرار کند. رفوگری، موگیری و پرداخت فرش سایر خدمات ارائه شده برای ترمیم فرش شما است.


خدمات ترمیم فرش

خدمات مبل شویی


مبلمان و موکت منزل مانند فرش نیاز به شستشوی مداوم و مناسب دارند. با توجه حجم و سنگینی این مبلمان امکان جابه جایی آن به راحتی وجود ندارد و شستشو باید در منزل انجام شود.

گروه قالیشویی آپ با استفاده از تجهیزات خشکشویی، خدمات مبل شویی و موکت شویی را در منزل یا محل کار شما با بهترین کیفیت و تضمین شستشو انجام می دهد. کافیست درخواست شستشوی مبل خود را به صورت تلفنی یا آنلاین ثبت کنید تا همکاران با استفاده از تجهیزات مبل شویی در محل شما حاضر شوند.


خدمات مبل و موکت شویی
 
تماس فوری
سفارش آنلاین