اکباتان یکی از بزرگ‌ترین محله‌های غربی تهران است که ساختمان‌های تجاری و مسکونی بسیاری را در خود جای داده است. مردم این منطقه نیز مانند تمامی افرادی که در سراسر جهان زندگی می‌کنند نیاز به شست‌وشوی فرش‌ها و دریافت خدمات قالیشویی پیدا خواهند کرد. همین موضوع باعث می‌شود تا تقاضا برای یافتن قالیشویی در نوفل لوشاتو زیاد باشد.

به عبارتی می‌توان گفت تمامی افرادی که در پی یافتن قالیشویی در این منطقه هستند، می‌خواهند یک مجموعه معتبر را برای شست‌وشو دادن فرش‌های خود پیدا کنند و با برون‌سپاری شست‌وشوی قالی‌های خود بدون هیچ دردسری قالی‌های خود را از آلودگی پاک کنند.

پیش‌تر در رابطه با بهترین قالیشویی محله جهاد صحبت کردیم و اطلاعاتی را در این زمینه ارائه دادیم. جالب است بدانید که مجموعه آپ که به عنوان بهترین قالیشویی در اکتابان شناخته می‌شود در شهرک آپادانا نیز به ارائه خدمات می‌پردازد و لقب بهترین را به خود اختصاص داده است.

بهترین قالیشویی در مرکز شهر

مجموعه آپ به دلیل سابقه درخشانی که در زمینه ارائه خدمات قالیشویی دارد، نه تنها به عنوان بهترین قالیشویی در اکباتان بلکه به عنوان بهترین قالیشویی در محدوده انقلاب  نیز شناخته می‌شود. شهرت این مجموعه به قدری بالا است که برخی از افراد از آن به عنوان بهترین قالیشویی در جمالزاده نیز یاد می‌کنند.

در واقع می‌توان گفت تخصص بالا متخصصانی که در این مجموعه به ارائه خدمات می‌پردازند باعث شده است تا این قالیشویی در سراسر ایران به عنوان یک مجموعه برتر شناخته شود. به گونه‌ای که تقریبا از تمامی تهران مشتری دارد.

فرقی ندارد به دنبال یافتن قالیشویی در میدان ولیعصر هستید یا سایر محله‌های شرقی، غربی، شمالی و جنوبی تهران، در هر صورت این مجموعه آماده است تا با ارائه خدمات گسترده و درجه یک در زمینه شست‌وشوی قالی‌ها نیاز شما را در این زمینه رفع کند.

لازم به ذکر است که تکنولوژی‌های نوین و پیشرفته‌ای که در این مجموعه مورد استفاده قرار می‌گیرد، امکان ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت را فراهم کرده است. بنابراین اگر کیفیت خدمات قالیشویی دریافتی برای شما بسیار مهم است، توصیه می‌شود از مجموعه آپ کمک بگیرید.

بهترین قالیشویی در اکباتان

 

قیمت خدمات قالیشویی آپ در مرکز تهران

یکی از مهم‌ترین سوالات مطرح شده توسط مشتریان این است که قیمت خدمات قالیشویی در فاطمی چقدر است؟ و این قیمت چگونه تعیین می‌شود؟

در پاسخ به این سوال بسیار مهم باید بگوییم که بسته به اینکه شما برای دریافت خدمات قالیشویی کدام مجموعه را انتخاب می‌کنید و مجموعه منتخب از چه روش‌هایی برای شستشو دادن فرش‌ها و قالی‌های شما استفاده می‌کند هزینه نهایی متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی قالی‌شویی‌هایی که زیر نظر اتحادیه هستند، هزینه یکسانی را برای مشتریان در نظر می‌گیرند. این هزینه بسته به متراژ قالی شما متفاوت خواهد بود.

البته از این نکته نیز غافل نشوید که هستند قالی‌شویی‌هایی که به دلیل شستشوی فرش‌ها با روش‌های قدیمی و ساده دستی هزینه بسیار اندکی در قبال ارائه خدمات از مشتری می‌گیرند. متاسفانه باید بگوییم که این مجموعه‌ها زیر نظر اتحادیه نیستند و نمی‌توانند فرش‌های شما را آنگونه که باید از آلودگی‌ها پاک کنند. در مقابل دسته دیگری از قالیشویی‌ها وجود دارند که از تکنیک‌های نوین استفاده می‌کنند و هزینه بسیار بالاتر از هزینه اتحادیه دریافت می‌کنند، لازم به ذکر است که دریافت خدمات از این قالیشویی‌ها به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.

 

همچنین بخوانید: قالیشویی در شرق تهران 

کیفیت خدمات قالیشویی آپ در مرکز شهر

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود افراد زیادی به جای استفاده از خدمات ارائه شده توسط مجموعه‌های رقیب به سمت مجموعه آپ بیایند، کیفیت بالای خدماتی است که این قالیشویی به مشتریان ارائه می‌دهد. در واقع می‌توان گفت متخصصان این مجموعه با تکیه بر مهارت و دانش خود می‌توانند فرش‌های شما را به بهترین نحو ممکن شست‌وشو دهند به گونه‌ای که هیچ ردی از آلودگی در قالی‌ها مشاهده نشود و فرش‌های‌تان همچون روز اول نو و تمیز به نظر برسد.

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که ممکن است ذهن افراد را به خود درگیر کند، آسیب‌های ظاهری است که در طول زمان در قالی‌ها نمایان می‌شود. خوشبختانه باید بگوییم که مجموعه ما با استفاده از یک سری تجهیزات و دستگاه‌های مخصوص می‌تواند این عیوب ظاهری را به طور قابل توجهی بپوشاند. به گونه‌ای که هیچ ردی از آن‌ها مشاهده نشود و فرش شما یک دست و بدون آسیب به نظر برسد.

 

همچنین بخوانید: قالیشویی در شمال تهران 

سرعت عمل خدمات قالیشویی آپ در مرکز شهر تهران

سرعت عمل خدمات قالیشویی آپ در اکباتان همیشه یک موضوع بسیار مهم و قابل بحث بوده است. می‌توان گفت تقریبا تمامی ما از اینکه برای دریافت خدمات قالیشویی به یک مجموعه مراجعه کنیم و مرکز منتخب قالی‌های ما را در مدت زمان کوتاهی تحویل ندهد، نگرانیم. خوشبختانه باید بگوییم که مجموعه آپ تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا در عین حفظ کیفیت قالی‌های دریافتی را در یک بازه زمانی کوتاه به مشتریان تحویل دهد. بنابراین اگر به هر دلیلی عجله دارید و می‌خواهید فرش‌ها و قالی‌های خود را در کمترین زمان ممکن از قالیشویی دریافت کنید، بهترین گزینه پیش رو برای شما آپ خواهد بود.

آنچه که باعث تمایز مجموعه آپ نسبت به سایر رقبا می‌شود حفظ کیفیت در عین افزایش سرعت است. بدین معنی که شما می‌توانید بدون اینکه هیچگونه ترسی از کاهش کیفیت به دلیل افزایش سرعت انجام خدمات داشته باشید قالی‌های خود را برای شست‌وشو به این مجموعه بسپارید.

همچنین بخوانید: قالیشویی در غرب تهران

نحوه ارائه خدمات توسط قالیشویی آپ

ارائه خدمات توسط قالیشویی آپ طی چندین مرحله انجام می‌گیرد. در اولین مرحله فرد با جست‌وجو در اینترنت سعی می‌کند وب سایت متعلق به قالیشویی آپ را بیابد و فرم درخواست شست‌وشوی فرش را پر کند. در این فرم تمامی مشخصات لازم از شما دریافت می‌شود.

متخصصان و کارکنان این مجموعه با توجه به فرم تکمیل شده در محل حاضر می‌شوند و قالی‌ها را به صورت لول شده دریافت می‌کنند.

قالی‌های اول شده با احتیاط به قالیشویی آپ منتقل می‌شود تا فرایند شست‌وشو آغاز شود. همزمان با ورود قالی به قالیشویی با استفاده از مواد شوینده عالی و همچنین دستگاه‌های پیشرفته شست‌وشو انجام می‌گیرد. پس از پایان این مرحله با استفاده از دستگاه‌های مخصوص قالی آبگیری و در کمترین زمان ممکن خشک می‌شود. قالی خشک شده آماده لول شدن و بسته‌بندی برای ارسال به محیط تحویل داده، می‌شود. در آخرین مرحله قالی‌ها همانگونه که لول شده دریافت شده‌اند، در محل به مشتری تحویل داده می‌شود.

 

محلات تحت پوشش قالیشویی آپ در مرکز تهران

انقلاب اسلامی ، میدان ولیعصر ، جمالزاده ، فاطمی ، جهاد ، یوسف آباد ، میدان حر ، انرژی اتمی ، قزل قلعه ، نواب، توحید ،جیحون ، کارون ، بریانک ، هفت چنار و…