شماره تماس نمایندگی غرب تهران :02122225314

شماره تماس دفتر مرکزی: ۱۷۶۲

 

قالیشویی در غرب تهران 

یکی از نکاتی که باید به هنگام انتخاب بهترین قالیشویی در غرب تهران دقت کنید، نوع خدماتی هستند که قالیشویی مورد نظر ارائه می‌دهد. امروزه به علت مشغله بالا، فضای کار محدود و قیمت بالای دستگاه‌های شستشو خدمات اکثر قالیشویی‌ها معمولا تنها به شستشو فرش و قالیچه خلاصه می‌شوند. اما ما برای راحتی کاربران و مشتری‌های قالیشویی آپ شستشو دیگر وسایلی همچون تابلو فرش‌های با ارزش و معمولی، شستشو مبلمان و یا تشک‌های خوش‌خواب را در نظر گرفته ایم.

بسیاری از مراکز نیز هستند که این خدمات را انجام می‌دهند اما دقت کنید که شستشو همه وسایل همانند فرش‌ها نیستند و هرکدام نیاز به مهارت و البته دستگاه‌های متفاوت دارند. قالیشویی پاک مهر پس از تحقیقات و تجربه‌هایی بسیار در این نوشتار به ارائه توضیحاتی در رابطه با این بخش از خدمات قالیشویی در پونک می‌پردازد.

نکات قابل توجه پیش از شستشو فرش

پیش از سپردن وسایل خود به  قالیشویی در باغ فیض باید به نکاتی توجه کنید؛ زیرا هر یک از وسایلی که در بالا نام برده‌ایم نیاز به نوعی متفاوت از شستشو دارند. در صورت بی‌اعتنایی به این موضوع ممکن است اسباب و وسایل شما آسیب‌های غیر قابل جبرانی ببینند و قالیشویی مورد نظر شما نیز آن را نپذیرند. در ادامه به نکاتی مهم و اساسی در رابطه شستشو تمامی وسایل شما را راهنمایی خواهیم کرد.

 

برای سفارش خدمات قالیشویی تماس بگیرید.

 

0211762

02122225314

02144403411

 

بهترین قالیشویی در غرب تهران 

قالی‌شویی یکی از خدمات اساسی در حوزه نظافت و بهداشت منزل است. در غرب تهران نیز مراکزی وجود دارد که این خدمات را ارائه می‌دهند. اما بین مراکز مختلف قالی‌شویی در غرب تهران، قالیشویی آپ به عنوان یکی از بهترین‌ها شناخته می‌شود.

قالیشویی آپ با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و همچنین استفاده از مواد شوینده با کیفیت، برای شستشوی فرش و قالی با چند سال سابقه درخشان، خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می‌دهد. 

در کل، با توجه به تجربه و تخصصی که قالیشویی آپ در این حوزه دارد، مشتریان می‌توانند به راحتی به آن‌ها اعتماد کنند و از خدمات با کیفیت آن‌ها بهره‌مند شوند. بنابراین، اگر به دنبال یک قالی‌شویی با کیفیت در غرب تهران هستید، می‌توانید به قالیشویی آپ مراجعه کنید.

 

شستشو تابلو فرش قالیشویی در غرب تهران

تابلو فرش‌ها معمولا سطحی ظریف و طرح‌های ریز و درشتی دارند و برخی از آن‌ها ممکن است قدمت طولانی داشته باشند و بسیار با ارزش باشند؛ بنابراین برای شسشو آن باید دقت بالایی به خرج دهید و به بسیاری از نکات توجه کنید. پیشنهاد پاکمهر به شما همراهان این است که شستشو تابلو فرش را در منزل و بدون تخصص انجام ندهید و بلکه شستشو آن را به دست افراد ماهر بسپارید.

مجموعه پاک مهر پس از سال‌ها تجربه در عرصه شستشو تابلو فرش‌های با ارزش به شما پس از جمع آوری گارانتی و ضمانت ارائه می‌دهیم. موادی که برای شستشوی تابلو فرش مورد استفاده قرار می‌گیرد آنزیم‌های ضعیف‌تری دارد و احتمال آسیب به سطح تابلو با این مواد وجود ندارد.

در نهایت اگر تابلو شما گران بها است و یا ارزش معنوی دارد، می‌توان به هنگام شستشو در قالیشویی آپ حضور به هم برسانید و تمامی مراحل شستشو را مشاهده کنید. قالیشویی آپ جمله معدود قالیشویی هایی است که شستشو تخصصی تابلو فرش نیز انجام می‌دهد.

 

ویدیو نحوه شستشوی فرش در قالیشویی آپ 

 

 

قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی در سردار جنگل به طور ۲۴ ساعته آماده برای خدمت به شما همراهان پاکمهر است و هر ساعت از شبانه روز پذیرای سفارش‌های شما هستیم. سفارش‌ها اعم از شستشوی مبلمان، تشک و انواع فرش و قالیچه است. ما پس از جمع آوری و شستشو تا تنها ۴۸ ساعت بعد در منزل به شما تحویل می‌دهیم و در صورت نارضایتی شما به صورت رایگان خدماتی دوباره ارائه می‌دهیم. همانطور که اشاره شد ما به شما ضمانت نامه و گارانتی می‌دهیم که در حین شستشو فرش‌ها و یا دیگر وسایل شما آسیب نبینند؛ ما جزو محدودترین قالیشویی‌ها در پونک هستیم که این ضمانتامه را در اختیار تمامی مشتری‌های خود قرار می‌دهند.

 

مناطق و محلات تحت پوشش

پونک ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، شهر زیبا ، اکباتان ، آزادی، طرشت ، جنت آباد شمالی و جنوبی ، شهرک راه آهن ، شهران ، فرحزاد، کوهسار ، اوین ، مدیریت و…