شماره تماس نمایندگی شرق تهران :۰۲۱۶۶۰۹۷۶۰۶

شماره تماس دفتر مرکزی: ۱۷۶۲

 

در این مطلب سعی داریم در رابطه با قالیشویی آپ در اندرزگو که یکی از محله‌های پرطرفدار تهران است، صحبت کنیم. بنابراین اگر در پی یافتن قالیشویی در شمال تهران همچون تجریش، اندرزگو و سایر محله‌های نزدیک به این مناطق هستید، مطالعه این مطلب می‌تواند به شما بسیار کمک کند.

شست‌وشوی فرش برای بسیاری از ما کار آسانی نیست. به همین دلیل ناخواسته درصد زیادی از افراد به سمت قالیشویی‌ها و مجموعه‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند، کشیده می‌شوند.فرقی ندارد در کدام یک از مناطق تهران زندگی می‌کنید، در هر صورت این امکان برای شما وجود دارد که به دلیل مشغله‌های کاری و خصوصی زمان یا توان شست‌وشوی فرش را نداشته باشید.

 

برای سفارش خدمات قالیشویی تماس بگیرید.

 

0211762

02122225314

02144403411

بهترین قالیشویی در شمال تهران

افراد ساکن در اندرزگو در هنگام نیاز به دریافت خدمات قالیشویی سعی می‌کنند با یافتن بهترین مجموعه‌ای که در این زمینه فعالیت دارد، نیاز خود را پاسخ دهند. به عبارتی می‌توان گفت که تقریبا تمامی افراد می‌دانند که دریافت خدمات از مجموعه‌های برتر رضایت بیشتری را به همراه خواهد داشت. بهترین قالی شویی در شمال تهران از نظر افرادی که در این منطقه خدمات قالیشویی دریافت کرده‌اند، مجموعه آپ است.

ممکن است این سوال برایتان پیش آید که چه چیزی باعث می‌شود تا از این مجموعه به عنوان بهترین قالیشویی در اندرزگو یاد شود؟ در پاسخ به این سوال مهم می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد:

  •        تمامی افرادی که در این مجموعه به ارائه خدمات می‌پردازند، همگی با تجربه هستند و سابقه درخشانی در این زمینه دارند.
  •        مواد شوینده‌ای که برای شست‌وشوی فرش‌ها به کار می‌رود از بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات بازارند.
  •        ابزارهای مورد استفاده در شست‌وشوی فرش از بهترین برندهای بازار هستند که بر اساس آخرین تکنولوژی طراحی و ساخته شده‌اند.

به همین دلیل است که از این مجموعه نه تنها به عنوان بهترین مجموعه در اندرزگو بلکه به عنوان بهترین قالیشویی در دزاشیب نیز یاد می‌شود. به عبارتی می‌توان گفت که تقریبا در تمامی محله‌های تهران از این مجموعه به عنوان یک قالیشویی برتر یاد می‌شود. از این رو پاسخ به این سوال که بهترین قالیشویی در قیطریه کدام است، با پاسخ به این سوال که قالیشویی در چیذر کدام است، یکسان است. بهترین مجموعه برای ارائه خدمات در تمامی این محله‌ها قالیشویی آپ است.

 

همچنین بخوانید: قالیشویی در شرق تهران 

 

هزینه دریافت خدمات از قالیشویی آپ در اندرزگو

هزینه ارائه خدمات قالیشویی در شمال همیشه یک موضوع مهم بوده است. از نظر هزینه دریافتی مجموعه‌ها را به سه دسته کلی می‌توان تقسیم‌بندی کرد. دسته اول مجموعه‌های تخصصی چون آپ هستند که در قبال ارائه خدمات باکیفیت به مشتریان هزینه‌ای را دریافت می‌کنند که اتحادیه برای آن‌ها مشخص کرده است.

دسته دوم و سوم مجموعه‌هایی هستند که زیر نظر اتحادیه نیستند و هزینه دریافتی توسط آن‌ها با قیمت بازار در تضاد است. یکی از این مجموعه‌ها هزینه اندکی دریافت می‌کند چرا که روش‌های قدیمی را برای شست‌وشو به کار می‌رود. دیگری هزینه زیادی دریافت می‌کند چرا که از روش‌های نوین استفاده می‌کند اما به این دلیل که زیر نظر اتحادیه نیست، توصیه می‌شود از خدماتش استفاده نکنید.

 

سرعت عمل قالیشویی آپ در محدوده شمال شهر

فرش یکی از مهم‌ترین تجهیزات در هر منزلی است. به گونه‌ای که می‌توان گفت بدون وجود آن زندگی تقریبا ناممکن است. اما در هنگام خانه‌تکانی و گردگیری ممکن است نیاز باشد تا یکی دو روز را بدون فرش سر کنید. قطعا تحمل نبود فرش برای یکی دو روز کار چندان سختی نیست. اما اگر این مدت زمان بیشتر طول بکشد، ممکن است مشکل ساز شود. به همین دلیل توصیه می‌شود از مجموعه‌هایی کمک بگیرید که سرعت عمل بسیار بالایی دارند و می‌توانند در مدت زمانی کوتاه‌تر قالی شما را تحویل دهند.

اینجا است که سرعت عمل قالیشویی آپ در اندرزگو بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد. در واقع می‌توان اینگونه بیان کرد که این قالی شویی به دلیل استفاده از تجهیزات نوین شست و شوی فرش و دستگاه‌های مخصوص آبگیری و خشک کردن قالی قادر است تا در مدت زمانی کوتاه‌تر فرایند شست‌وشو و خشک کردن فرش شما را به پایان برساند.

لازم به ذکر است که متخصصان این مجموعه نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در هنگام افزایش سرعت، کیفیت خدمات خود را حفظ کنند. به همین دلیل نیز تمامی کسانی که این مجموعه را برای دریافت خدمات قالیشویی انتخاب می‌کنند، نهایت رضایت را خواهند داشت. همچنین به تمامی اطرافیان خود توصیه می‌کنند که برای دریافت خدمات قالیشویی در کمترین زمان ممکن از این مجموعه کمک بگیرند.

 

همچنین بخوانید: قالیشویی در غرب تهران

کیفیت قالیشویی آپ در شمال تهران

کیفیت قالیشویی آپ در اندرزگو به قدری بالا است که فرش ها پس از شست‌وشو همچون روز اول درخشان و فوق‌العاده خواهند شد. شاید کمی عجیب به نظر برسد اما دستگاه‌های نوینی که توسط این مجموعه مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند عیوب قالی‌ها را نیز برطرف کند. به عبارت دیگر می‌توان گفت شما با کمک قالیشویی آپ می‌توانید از خرید مجدد قالی بی‌نیاز شوید. قالی‌های کهنه خود را با یک شست‌وشو اصولی به فرش های نو تبدیل کنید و از آن‌ها برای مدت زمانی طولانی استفاده کنید. باتوجه به بالا رفتن تصاعدی قیمت فرش بهترین کار این است که از قالی‌ها در برابر آسیب محافظت کنیم.

متاسفانه باید بگوییم که استفاده از برخی مواد شوینده بی‌کیفیت می‌تواند سلامت فرش های شما را به خطر بیندازد. به همین دلیل توصیه می‌شود که حتما از مراکزی برای دریافت خدمات کمک بگیرید که از مواد شوینده باکیفیت استفاده می‌کنند. علاوه بر این اگر شست‌وشو و آبگیری فرش به درستی انجام نگیرد به دلیل ماندن مواد شوینده در تار و پود فرش این امکان وجود دارد که فرش شما عمر کوتاه‌تری را تجربه کند و برای مدت زمانی کمتر قابل استفاده خواهد بود.

 

نحوه فعالیت قالیشویی آپ درشمال تهران

پس از اینکه به عنوان مشتری درخواست خود را از طریق تکمیل کردن فرم سفارش به مجموعه قالیشویی آپ آغاز کردید، کادر این مجموعه در محل حاضر می‌شود تا فرش شما را به صورت لول شده دریافت کند. فرش لول شده با احتیاط فراوان به قالیشویی منتقل می‌شود و با استفاده از شوینده‌های خوب و دستگاه‌های فوق‌العاده پیشرفته شست‌وشو داده می‌شود. فرشهای شست‌وشو داده شده با استفاده از دستگاه‌های مخصوص خشک کردن فرش، خشک می‌شوند.

 

در آخرین مرحله فرش ها لول و بسته‌بندی شده به محل تحویل گرفته شده فرستاده می‌شوند. در واقع می‌توان گفت این مجموعه فرش ها را لول شده در منزل دریافت و همچنین به صورت لول شده در همان مکان تحویل می‌دهد.

مناطق تحت پوشش خدمات قالیشویی آپ

تجریش، قیطریه ، کامرانیه ، نیاوران ، کاشانک ، دربند، الهیه ، فرشته ، محمودیه ، زعفرانیه ، ولنجک ، اقدسیه ، دروس، ظفر ، جردن ، میرداماد و …