قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران


قالیشویی اپ کارپت خدمات بسیار عالی در کلیه مناطق تهران از جمله  قالیشویی غرب تهران ارایه میده که با مراجعه  به سایت اپ کارپت میتوانید اطلاعات کسب کنید. هم چنین میتوانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

قالیشویی غرب تهران در کلان شهر تهران شامل مناطق پونک، ستارخان، آریاشهر، جنت آباد، شهر زیبا، شهران، طرشت، گیشا، چیتگر و… بوده که این مناطق مملو از ساختمان ها و جمعیت متراکم می باشد که به همان اندازه نیاز به قالیشویی غرب تهران را هرچه بیشتر پررنگ می کند. قالیشویی غرب تهران به عنوان پرکارترین شعبات در برند های قالیشویی می باشد. وجود ساختمان های متراکم و تعدد واحد ها و عدم وجود فضا در منطقه غرب تهران سبب استفاده هر چه بیشتر همشهریان عزیز از قالیشویی غرب تهران می شود.

قالیشویی غرب تهران یک انتخاب مطمئن

اما همیشه این سوال دغدغه بسیاری از همشهریان خواهد بود که به کدام قالیشویی از قالیشویی غرب تهران اطمینان کنیم. پاسخ این سوال این است که اگر به سایت اتحایه قالیشویان سری بزنید می توانید لیست قالیشویی ها را یافته و سپس به شعبه قالیشویی غرب تهران آنها تماس بگیریم. قیمت ها نیز در سایت اتحادیه قالیشویان تعیین گردیده که همه ی قالیشویی غرب تهران ملزم به پیروی از آن می باشند.

قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

قالیشویی آپ

ما در کارخانه قالیشویی آپ به عنوان یکی از قالیشویی غرب تهران مفتخریم که خدمات قالیشویی را به نحو احسنت و کاملا زیر نظر اتحادیه ارائه دهیم. خدمات ما بسیار سریع و زیر نظر کارشناسان زبده صورت گرفته و قادر به برطرف کردن نیاز های قالیشویی غرب تهران شما همشهریان گرامی می باشد.

شرکت قالی شویی آپ با برترین متدهای بسته بندی فرش شما را بصورت لول شده از محل تحویل گرفته و لول شده همراه با کاور مخصوص تحویل شما میدهد تا دغدغه ای از بابت نحوه عودت فرش نداشته باشید. این نوع بسته بندی همراه با جدیدترین روش ها صورت میگیرد که از بارزترین خدمات ما است.

قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

برا مطالعه بیشتر در مورد به مقاله   قالیشویی شرق تهران   مراجعه کنید.

تحویل فوری در محل و منزل شما

آپ در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را تحویل و در سریعترین زمان ممکن آن را به شما عودت میدهد. این زمان بین 24 تا حداکثر 48 ساعت بعد از زمان تحویل فرش متغیر است. این سرویس سریع یکی از شاخص ترین مزایای این قالیشویی به شمار میرود که آپ از این بابت به خود میبالد.

آخرین تجهیزات روز برای شستشوی قالی، موکت و قالیچه را فقط در قالیشویی خوب آپ پیدا میکنید. شرکت قالیشویی آپ برای هر نوع شستشو (معمولی، اعلاشور، شامپوشور و …) دستگاهی مجزا مخصوص نوع شستشوی مدنظر شما درنظر گرفته است تا ضریب رضایت شما عزیزان را به 100% برساند.

شست و شو فرش با با جدید ترین دستگاه های روز دنیا

در شرکت قالیشویی آپ  قالی و فرش شما تماما با رعایت اصول مذهبی توسط دستگاهها شستشو داده شده و شما میتوانید بدون دغدغه خدمات خود را از قالیشویی آپ دریافت نمایید. قالیشویی غرب تهران با آبکشی صحیح فرش ،تمیز ترین شستشو را انجام میدهد و پاکیزگی را از نظر اسلامی را برای شما تضمین مینماید.

قالیشویی و تمیز نگه داشتن فرش برای حفظ ظاهر زیبا خانه و همچنین سلامت ساکنین ضروری است به همین دلیل قالیشویی و انجام کارهای لازم برای تمیز نگه داشتن فرش باید به درستی و به موقع انجام شوند.

قبل از قالیشویی و شروع شستشوی فرش بهتر است فرش را ابتدا تمیز کنیم. در ادامه مطلب به توضیح روش انجام این کار می پردازیم.

قالیشویی غرب تهران

قالیشویی غرب تهران

برای مطالعه در مورد قالیشویی انلاین روی لینک سبزرنگ کلیک کنید 

مرحله شستشوی فرش در کارخانه قالیشویی غرب تهران

در کارخانه قالیشویی غرب تهران تنها شستشوی فرش دستباف یا شستشوی فرش ماشینی انجام نمی شود بلکه شامل شستشوی گلیم ها، تابلو فرش ها، موکت ها و پادری ها نیز می شوند. شستشوی فرش با توجه به تراکم و جنس فرش و نحوه ساخت آن به روش های مختلفی انجام می شوند. شستشوی موکت و انواع دیگر فرش نیز با توجه به جنس و ظرافت آن ها از دستگاه های مناسب در کارخانه قالیشویی غرب تهران استفاده می شود.

امروزه خشک کردن فرش بعد از شستشوی آن با نور خورشید انجام نمی شود. اگر چه خشک کردن فرش با استفاده از نور خورشید راحت تر و ارزان قیمت تر است و همچنین خاصیت میکروب زدایی دارد ولی نور خورشید باعث می شود رنگ فرش برود و زودتر کهنه شود و اگر به طور مکرر این کار انجام شود، می تواند باعث پوسیدگی آن شود. امروزه در کارخانه قالیشویی غرب تهران ، فرش ها در سایه و بدون بهره بردن از نور خورشید خشک می شوند تا نور خورشید به انواع فرش ها آسیب نزند.

معایب شستن فرش ها به صورت سنتی

شستن فرش ها در زمان حال بسیار کم تر از قدیم می باشد . به خصوص در شهر های بزرگ مثل تهران که علاوه بر تمام مشکلات مربوط به قالیشویی و شستشوی فرش ها ، کمبود فضا برای شستشو و خشک کردن فرش ها وجود دارد . تقریبا می توان گفت که این فرهنگ قدیمی به فراموشی سپرده شده است .
شستشوی سنتی فرش ها علاوه بر معایب و مشکلات فنی ای که دارد ، باعث هدر رفتن و اصراف آب نیز می شود . علاوه بر مصرف آب و انرژی ، این روش بخاطر رعایت نشدن بهداشت نیز منسوخ شده است .
مواد شوینده می تواند آسیب جدی ای به پوست بدن وارد کند . همچنین عدم خروج مواد شیمیایی از فرش می تواند برای انسان ها به خصوص کودکان بسیار خطرناک باشد . و ماندگاری طولانی این مواد شیمیایی در فرش به تار و پود فرش نیز آسیب می رساند . 

قالیشویی غرب تهران این مشکل را برای ساکنین تهران حل کرده است . و جایگزین مناسبی برای شستشوی فرش ها به روش قدیمی در تهران می باشد . 

پیشنهاد جایگزین کردن شستشو توسط قالیشویی بجای استفاده از روش سنتی

بنابراین ما به هیچ عنوان شستشوی سنتی را پیشنهاد نمی کنیم ، و پیشنهاد ما به شما استفاده از قالیشویی می باشد . استفاده و اعتماد به قالیشویی علاوه بر تمیزی بیشتر و بهتر ، باعث صرفه جویی در زمان ، هزینه ، مصرف آب و انرژی و نتیجه ی ایده آل می باشد .
استفاده از قالیشویی غرب تهران به خصوص در مواردی که فرش های شما گران قیمتند و یا دستباف هستند به شدت توصیه می شود . همچنین لکه ها اگر قوی و سرسخت باشند ، یا قدیمی باشند ، ما توصیه می کنیم که حتما توسط شرکت های قالیشویی غرب تهران بر طرف شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس فوری
سفارش آنلاین