بررسی هزینه قالیشویی در بهترین قالیشویی غرب تهران در سال 1400

بعضی از افراد شستشوی فرش را با توجه به شرایط به بعد از زمان خانه تکانی و شروع سال جدید موکول می کنند. این روش از بعضی از جهات مخصوصا بررسی هزینه قالیشویی می تواند مناسب و کاربردی باشد. هرچند که بهترین زمان برای شستشوی فرش در قالیشویی ها تابستان است ولی با توجه به شروع سال جدید نیز زمان مناسبی برای شستشوی فرش است. با توجه به خلوتر شدن فعالیت قالیشویی ها در این بازه زمانی امکان شستشوی بهتر فرش بیشتر می شود و طبیعتا کیفیت مناسبتری به شما تحویل داده می شود. به جای رزرو زمان از مدتها قبل، تنها در 2 روز می توانید فرش های خود را در قالیشویی آپ، شسته شده و خشک شده تحویل بگیرید. این کار در صرفه جویی در هزینه قالیشویی نیز به شما کمک می کند.

چرا قالیشویی آپ را انتخاب کنیم؟

بررسی قیمت قالیشویی در غرب تهران

برای پاسخ به این سوال در مورد قالیشویی آپ بیشتر بدانید:

  • با استفاده از خدمات قالیشویی آپ دیگر نیازی به مراجعه حضوری به قالیشویی‌های مختلف ندارید.
  • شما می‌توانید هزینه قالیشویی آنلاین سال 1400 را تنها با یک کلیک مشاهده کنید.
  • قیمت‌های آپ برای همه مناطق غرب تهران و شرق تهران یکسان است.
  • هزینه‌های حمل‌ونقل قالیشویی در تمام مناطق تهران ثابت است.
  • قالی‌ها در زمان بسیار کوتاهی به شما تحویل داده می‌شوند.
  • شما می‌توانید در هر زمانی از روز سفارش خود را ثبت کنید.
  • تا پیش از هماهنگی کارشناسان در صورت لغو سفارش هیچ خسارتی از شما دریافت نمی‌شود.
  • قالیشویی آپ کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم را با نازل‌ترین قیمت‌ها انجام می‌دهد.
  • در صورت نیاز می‌توانید از آپ بخواهید کار قالیشویی یا دیگر خدمات شما را در منزل انجام دهد.

آیا هزینه قالیشویی در بهترین قالیشویی غرب تهران با هزینه‌ها در سایر مناطق متفاوت است؟

قیمت قالیشویی در شرق تهران

همانطور که پیشتر گفتیم قالیشویی آپ به همه مناطق تهران از جمله غرب تهران خدمات ارائه کرده و فرش‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل می‌دهد. اما سوال اینجا است که آیا قیمت‌های این قالیشویی بسته به مسافت و محل زندگی شما در غرب تهران با سایر نقاط متفاوت است؟ قطعا پاسخ این سوال خیر است. با مراجعه به بخش قیمت‌ها در سایت قالیشویی آپ خواهید دید که در هیچکدام از بخش‌ها به محل زندگی شما اشاره نشده است.

تنها عاملی که باعث تفاوت در هزینه های قالیشویی آنلاین آپ خواهد شد، نوع فرش و رنگ زمینه است. حتی هزینه‌های حمل‌ونقل نیز برای همه مناطق شرق و غرب تهران یکسان است. به همین دلیل استفاده از خدمات این قالیشویی برای تمام شهروندان تهرانی بسیار به صرفه است. جدول زیر هزینه‌های قالیشویی آنلاین شرق و غرب تهران را نشان می‌دهد. بر اساس این جدول متوجه خواهید شد که هیچ تفاوتی میان هزینه‌ها وجود ندارد.

نوع فرشهزینه قالیشویی آنلاین در سال 1400
فرش گل ابریشمی30000 تا 70000 تومان
فرش دستباف اعلا30000 تا 60000 تومان
فرش دستباف عادی20000 تومان
فرش دستباف با زمینه لاکی20000 تا 25000 تومان
فرش دستباف با زمینه گرم25000 تا 40000 تومان
فرش ماشینی10000 تومان
جدول هزینه قالیشویی در ابتدای سال 1400

تعجب نکنید! این هزینه‌ها واقعی است. کلیه خدمات قالیشویی آنلاین آپ با نازل‌ترین قیمت و بهترین کیفیت به شما عرضه می‌شود و این موضوعی است که باعث جلب رضایت شما خواهد شد. علاوه بر این هزینه‌ها برای حمل فرش از محل به قالیشویی و برعکس تنها 20000 تومان از شما دریافت خواهد شد. درصورتی‌که برای تحویل فرش خود عجله دارید می‌توانید به آپ اطمینان کنید. قالیشویی آپ فرش‌های ماشینی شما را در دو تا سه روز و فرش‌های دستباف را نیز در 2 تا 3 روز تحویل شما می‌دهد.

در مورد بهترین قالیشویی غرب تهران اینجا بخوانید.

مزیت‌های استفاده از خدمات قالیشویی آنلاین آپ چیست؟

مزیت های استفاده از قالیشویی آپ

هزینه پایین قالیشویی

برای آن که از پایین بودن هزینه قالیشویی آپ مطمئن شوید، کافی است به چند قالیشویی حضوری سر بزنید و از آن‌ها قیمت بگیرید. پس از آن می‌توانید سفارش خود را در سایت آپ ثبت کنید.

کیفیت بالا

قالیشویی آپ از متخصصان فرش برای شست و شوی صحیح فرش استفاده می‌کند. به همین دلیل کار شما را با بالاترین کیفیت تحویل خواهد داد. به علاوه درصورتی‌که کار قالیشویی خود را به آپ سپردید، جای نگرانی نیست. قالی‌های حساسی همچون قالی‌های دستباف و ابریشمی با رعایت موارد علمی در شست و شوی قالی شسته می‌شوند و بدون کوچک‌ترین تغییر رنگ یا آسیب دیدگی با بهترین هزینه قالیشویی به شما تحویل داده خواهند شد.

خدمات دهی به همه مناطق تهران

قالیشویی آپ یک قالیشویی برای همه شهروندان تهرانی است. برای آپ فرقی نمی‌کند که شما در کدام منطقه تهران قرار داشته و چقدر با آن فاصله دارید. همه قالی‌ها در زمان و هزینه قالیشویی یکسان شسته شده و به صاحبانشان تحویل داده می‌شود.

هزینه قالیشویی یکسان برای مناطق غرب و شرق تهران

در هر کجای تهران که زندگی کنید خدمات قالیشویی آنلاین آپ با قیمت یکسانی به شما عرضه می‌شود. اگر در دورافتاده‌ترین مناطق تهران زندگی می‌کنید و معمولا هزینه‌های حمل‌ونقل قالیشویی از هزینه‌های اصلی شما بیشتر می‌شود، با قالیشویی آپ این نگرانی شما نیز برطرف خواهد شد.

این نوشته را بخوانید: شماره تماس قالیشویی در مناطق تهران

خدمات متنوع قالیشویی

قالیشویی آپ تنها خدمات قالیشویی آنلاین را به مشتریان ارائه نمی‌دهد. درصورتی‌که قصد شست و شوی مبل‌های خود را داشته یا قالی‌ها یا مبل‌های شما نیاز به ترمیم دارند نیز می‌توانید از خدمات این قالیشویی استفاده کنید. به علاوه قالیشویی آپ خدمات قالیشویی در محل را نیز عرضه می‌کند. برای دریاقت هزینه قالیشویی در محل با شماره 4رقمی قالیشویی 1762 تماس بگیرید. این خدمات معمولا مربوط به شست و شوی لکه‌های کوچک یا شست و شوی فرش‌های بسیار ارزشمندی که ممکن است در حمل‌ونقل به آن‌ها آسیب وارد شود خواهند شد.

زمان تحویل مناسب

فرش‌های ماشینی در قالیشویی آپ بین دو تا سه روز در انتظار شست و شو باقی می‌مانند و فرش‌های دستباف نیز پس از 2 تا 3 روز به شما تحویل داده می‌شوند. اگر این زمان را با دیگر قالیشویی‌ها مقایسه کنید متوجه خواهید شد که قالیشویی آپ در این خصوص نیز صاحب رکورد است.

کلام آخر

قالیشویی آپ یکی از معتبرترین قالیشویی‌های آنلاین برای ساکنان غرب، شرق، شمال و جنوب تهران است که نگرانی‌ها را از بابت تفاوت هزینه‌ قالیشویی در مناطق مختلف و افزایش هزینه‌های حمل‌ونقل کاهش می‌دهد. به علاوه با استفاده از خدمات این قالیشویی دیگر نیازی به منتظر ماندن در صف‌های طولانی قالیشویی‌های حضوری نخواهید داشت. تنها کافی است سفارش خود را با ذکر جزییات در بخش سفارش آنلاین قالیشویی سایت آپ ثبت کنید. همکاران ما در زمان مناسب با شما تماس گرفته و برای تحویل گرفتن فرش‌ها هماهنگ می‌شوند. به همین دلیل خدمات این قالیشویی بیشتر از سه روز طول نخواهد کشید و در سریع‌ترین زمان ممکن به شما تحویل داده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با 1762
سفارش آنلاین