قیمت قالیشویی فرش دستباف

قیمت قالیشویی فرش دستباف

قالیشویی آپ بعنوان بهترین قالیشویی تهران متخصص شستشوی انواع فرش به خصوص فرش دستباف می باشد با ما همراه باشید تا با قیمت قالیشویی فرش دستباف آگاهی پیدا نمایید.

فرش دستباف از بینظیر ترین فرش های جهان به شمار می‌ رود چرا که از اصالت و فرهنگ ایرانی برخوردار است به همین خاطر شستشوی فرش دستباف نیازمند کارخانه قالیشویی فرش دستباف می‌ باشد زیرا نیاز به ظرافت و دقت خاصی برای شستشوی فرش دستباف است قالیشویی آپ بعنوان بهترین قالیشویی تهران متخصص شستشوی انواع فرش به خصوص فرش دستباف می باشد با ما همراه باشید تا با قیمت قالیشویی فرش دستباف آگاهی پیدا نمایید.

روش اصولی شستشوی فرش در قالیشویی فرش دستباف

با توجه به تکنولوژی جدیدی که برای شستشوی انواع فرش وجود دارد در قالیشویی آپ انواع فرش های دستباف بر حسب رنگ زمینه و ابعاد از هم تفکیک می شوند و حتی در شستشوی آنها نیز مدل های مختلفی وجود دارد و قیمت قالیشویی فرش دستباف به عواملی مختلفی بستگی دارد.

روش اصولی شستشوی فرش در قالیشویی فرش دستباف به این صورت است که ابتدا توسط دستگاه غبار روبی می شود و تمام گرد و خاک فرش از تار و پود فرش جدا می شود و در حدود دو ساعت غبار روبی هر فرش طول می کشد تا فرش کاملا تمیز شده و هیچ گرد و خاکی بر روی آن باقی نماند.

شستشوی فرش دستباف

بعد از غبار روبی فرش با آب پاش های فشار قوی تمام فرش خیسانده می شود و مواد شوینده بر روی فرش پاشیده می شود و توسط فرچه های بزرگ بر روی فرش و زیر کفه ی فرش به حالت غلتکی و همزمان می چرخند و هم روی فرش و هم زیر فرش به صورت همزمان شسته می شود و دوباره این عمل عینا تکرار می شود تا فرش کاملا تمیز شود و هرگونه لکه و آلودگی بر روی فرش از بین برود.

در قالیشویی تمام اتوماتیک دمای آب با توجه به جنس فرش تعیین می شود و در شستشوی فرش دستباف از آب سرد و آب داغ استفاده نمی شود چرا که باعث خرابی و پایین امدن طول عمر فرش دستباف می شوند.

بعد از عمل شستشوی فرش، فرش ها وارد مرحله آبکشی می شوند تا تمام مواد شوینده از فرش جدا شود سپس عمل آبگیری توسط دستگاه اتوماتیک آبگیری انجام می شود و اگر فرش دستباف جنس ظریف تری داشته باشد آبگیری با سرعت کمتری انجام می شود تا به فرش آسیبی وارد نشود.

با توجه به نوع فرش دستباف اگر امکان اینکه فرش رنگ پس بدهد وجود داشته باشد از مواد تثبیت کننده فرش استفاده می شود تا کیفیت رنگ و ماندگاری فرش بالاتر رود.

قیمت قالیشویی فرش دستباف چگونه محاسبه می شود؟

با توجه به اینکه شستشوی فرش دستباف بستگی به جنس و رنگ و قدمت آن دارد قیمت قالیشویی فرش دستباف متفاوت می باشد و باید با توجه بازبینی کارشناسان فرش شرکت قالیشویی آپ بازبینی شود و تا قیمت هر متر مربع فرش به صورت دقیق تعیین گردد.

اما به صورت عمومی قیمت هر متر مربع فرش دستباف به نرخ قالیشویی اتحادیه قالیشویان تهران تعیین می شود.

قالیشویی آپ مجهز به دستگاههای تمام اتوماتیک برای شستشوی انواع فرش دستباف

قیمت قالیشویی فرش دستباف

شستشوی فرش گل ابریشم…………….  هر متر مربع 50 هزارتومان
(شستشو با بهترین مواد مخصوص فرش ابریشم)

شستشوی فرش دستباف اعلاء …………….  هر متر مربع 72 هزارتومان
(مراقبت و استفاده از بهترین مواد شستشوی ارگانیک )

شستشوی فرش دستباف عادی ……………  هر متر مربع 25 هزارتومان

شستشوی فرش دستباف زمینه لاکی ………..هر متر مربع 25 هزارتومان

شستشوی فرش دستباف زمینه کرم …………هر متر مربع 35هزارتومان

دادن ضمانت نامه کتبی به مشتریان توسط قالیشویی آپ

قالیشویی آپ چون به کار خود اعتماد کامل دارد به مشتریانی که فرش های دستباف خود را برای شستشو به قالیشویی آپ می سپارند ضمانت نامه کتبی ارائه می دهد تا با اطمینان خاطر، تضمین کیفیت شستشو و سلامت کامل فرش به همراه رضایت و اعتماد کامل مشتری ایجاد شود.

قیمت قالیشویی فرش دستباف

نحوه از بین بردن لکه های فرش در قالیشویی فرش دستباف

یکی از مزایای قالیشویی فرش دستباف کیفیت بالا و حفظ سلامت کامل فرش می باشد چرا که رنگ طبیعی که در انواع فرش دستباف به کار رفته، بدون هیچگونه پخش شدگی و افت کیفیت شسته شوند.

با توجه به قرار گیری فرش های دستباف در آبگیر لوله ی به سرعت آب فرش ها گرفته شده و خشک می شوند چرا که دستگاه های تمام اتوماتیک قالیشویی آپ با ظرافت و مهارت خاصی به آهستگی با برس های دایره ی شکل و بزرگی که دارد تمام نقاط تیره و کثیف فرش را از بین می برد.

قالیشویی آپ بعنوان بهترین قالیشویی تهران با استفاده از تکنیک های خاص قلم زنی ریشه فرش را به خوبی تمیز می نماید و اگر هرگونه لکه و آلودگی به ریشه های فرش چسبیده باشد آن را با ظرافت بالا پاک می نماید.

شستشوی انواع فرش

فرش دستباف چگونه خشک می شود؟

یکی از ویژگی های قالیشویی آپ بعنوان قالیشویی تمام اتوماتیک این است که شستشوی فرش دستباف در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود و با توجه به مکانیزه بودن قالیشویی فرش دستباف پروسه خشک شدن خیلی سریع تر انجام می شود تا از پوسیدگی و پایین آمدن طول عمر فرش دستباف جلوگیری بعمل آید.

در شستشوی فرش دستباف بر خلاف فرش ماشینی از آب بسیار کمتری استفاده می شود به همین خاطر فرش های دستباف در زمان کمتری خشک می شوند.

راههای ارتباطی با قالیشویی آپ

قالیشویی آپ با شماره 1762 به راحتی در دسترس همه مشتریان تهرانی که می خواهند فرش های دستباف خود را برون سپاری نمایند قرار دارد و شما در هرجای تهران که باشید با شماره گیری 1762 به راحتی می توانید با کارشناسان قالیشویی آپ ارتباط بر قرار نمایید و تمام سوالات خود را درباره فرش دستباف خود اعم از قیمت و نحوه شستشو دریافت نمایید.

جمع بندی مقاله و کلام پایانی

در این مقاله به مباحثی که باید درباره قالیشویی فرش دستباف بدانید صحبت نمودیم و اطلاعاتی نابی در این باره در اختیار شما عزیزان قرار دادیم در پایان خوشحال می شویم از تجارب و نظرات شما درباره شستشوی فرش دستباف در قسمت نظرات با ما و دیگر عزیزان در میان بگذارید شاد و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
سفارش آنلاین