شستشوی فرش زمینه کرم و قیمت قالیشویی زمینه کرم

شستشوی فرش زمینه کرم و قیمت قالیشویی زمینه کرم

فرش زمینه کرم

آیا برای انتخاب یک قالیشویی مناسب برای شستشوی فرش زمینه کرم دچار مشکل شده اید؟ یا درمورد قیمت قالیشویی زمینه کرم سوال دارید؟ مردد هستید که آیا فرش زمینه کرم را خودتان بشویید یا آن را به قالیشویی بسپارید؟ پس با ما در این مقاله همراه باشید تا پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

دلیل پرطرفدار بودن فرش با زمینه کرم

امروزه، مردم در مقایسه با زمان قدیم به دکور خانه های خود اهمیت بیشتری می دهند. فرش ها نیز به عنوان جزء لاینفک و جدا نشدنی خانه ها، نقش مهمی در دکور آن ها دارند. واضح است که سلیقه افراد مختلف در نوع چینش و رنگ های مورد استفاده در دکور خانه ها متفاوت است.

 جدای از هر سبک و سلیقه ای، اکثر مردم ترجیح می دهند فرش های خود را از رنگ هایی انتخاب کنند که با هر رنگی هارمونی داشته باشد. این انتخاب به این علت است که افراد معمولا فرش های خود را برای مدت طولانی استفاده می کنند و ممکن است در این مدت چند بار دکور و ترکیب رنگ منزل خود را تغییر دهند. در نتیجه باید فرشی انتخاب کنند که به سادگی با رنگ های مختلف ست شود.

یکی از رنگ های خنثی که با هررنگی به سادگی ست می شود؛ کرم است. فرش زمینه کرم به سادگی می تواند با انواع رنگ های مشکی، قهوه ای، طلایی،شیری، سفید و… هارمونی زیبایی ایجاد کند. به همین دلیل، امروزه فرش زمینه کرم یکی از پرفروش ترین و معروف ترین انواع فرش های موجود است.

چرا شستشوی فرش زمینه کرم مهم است؟

اشاره کردیم که فرش های زمینه کرم امروزه از پرطرفدارترین انواع فرش ها به حساب می آیند. اما هر زیبایی و جذابیتی، سختی هایی هم به دنبال دارد. فرش های زمینه کرم، از زمره فرش های روشن به شمار می روند و این به این معناست که به سرعت تحت تاثیر آلودگی های محیط اطراف قرار گرفته و طراوت و زیبایی اولیه خود را از دست می دهند.

شاید یک فرش با زمینه تیره رنگ برای چندین سال متمادی در معرض عبور و مرور افراد و انواع آلودگی های محیط اطراف قرار بگیرد و شما هیچ گونه تغییری در ظاهر آن احساس نکنید. اما در مورد فرش های زمینه کرم ماجرا به این شکل نیست. به خاطرِ روشن بودنِ رنگ این نوع فرش، آلودگی های روی آن کاملا دیده می شوند. این حالت بدی به فرش ها و منزل شما می دهد. در نتیجه، این بسیار مهم است که شستشوی فرش زمینه کرم شما هرچند ماه یک بار به طور منظم انجام شود. این کار کمک می کند تا فرش های شما جلوه ی زیباتر و دوست داشتنی تری داشته باشند.

چرا شستشوی فرش با زمینه کرم سخت است؟

فرش های زمینه کرم علاوه بر این که به شستشوی بیش تری نیاز دارند؛ روند شستشوی سخت تری هم دارند. لکه ها و آلودگی ها هرچقدر که به راحتی جذب فرش های زمینه کرم می شوند؛ به همان نسبت سخت تر هم از روی آن پاک می شوند. شستشوی فرش زمینه کرم نیاز به انرژی زیادی دارد تا همه آلودگی ها و لکه های روی آن به درستی پاک شوند و فرش زمینه کرم شما دوباره زیبایی خود را به دست بیاورد.

به طور کلی، فرش هایی با رنگ های روشن، به راحتی تحت تاثیر رنگ های دیگر قرار می گیرند و تغییر رنگ می دهند. به خصوص اگر در فرش زمینه کرم شما از طرح های ظریف و رنگ های مختلف و متنوع استفاده شده باشد؛ کار شستشوی فرش زمینه کرم شما سخت تر هم می شود.اگر در شستشوی فرش های زمینه کرم دقت کافی به خرج داده نشود؛ ممکن است رنگبندی فرش به کلی عوض شده و ظاهر نامناسبی به آن بدهد.

قیمت قالیشویی زمینه کرم در مقایسه با بقیه فرش ها

پیش تر اشاره کردیم که شستشو و قالیشویی زمینه کرم در مقایسه با سایر فرش ها، سخت تر است و نیاز به دقت بیشتری دارد. به همین دلیل، متوسط قیمت قالیشویی زمینه کرم نیز در مقایسه با بقیه انواع فرش بیشتر خواهد بود. محلول های شوینده و متدها و روش های مورد استفاده برای قالیشویی زمینه کرم، باید دقیق و حساب شده باشد.

 به طور کلی، نمی توان شستشوی فرش زمینه کرم را به افراد تازه کار و بی تجربه سپرد. تنها افراد متخصص و با تجربه که پیش از این سابقه قالیشویی زمینه کرم را داشته اند؛ می توانند شستشوی فرش زمینه کرم را به نحو احسن انجام بدهند. یک فرد حرفه ای به خوبی می داند که باید درجه حرارت آب، متدهای آب کشی و خشکشویی فرش زمینه کرم، پیش از اِعمال به طور دقیق محاسبه و اندازه گیری شود تا هیچ آسیبی به فرش های شما نرسد. همه این موارد، هر یک به نوبه خود بر قیمت قالیشویی زمینه کرم تاثیرگذار می باشد.

هر آنچه در مورد قیمت قالیشویی تمام اتوماتیک در سال جاری باید بدانید.

مناسب ترین قیمت قالیشویی زمینه کرم

مهم ترین نکته ای که باید در مورد قیمت قالیشویی زمینه کرم بدانید این است: هرگز و به هیچ وجه در شستشوی فرش با زمینه کرم خود به فکر صرفه جویی نباشید!

اگر فرش زمینه کرم خود را برای شستشو به قالیشویی بی تجربه ای بسپارید تا در هزینه های شستشو صرفه جویی کنید؛ باید قید فرش خود را بزنید. شاید بتوان فرش هایی با زمینه های تیره را با خدمات قالیشویی درجه دو هم تمیز کرد؛ اما کوچکترین اشتباه و قصور در شستشوی فرش زمینه کرم، کاملا واضح و آشکار خواهد بود. اولویت اول خود را به جای قیمت قالیشویی زمینه کرم، کیفیت خدمات قرار دهید. فقط در این صورت است که می توانید فرش هایی تمیز، زیبا و سالم تحویل بگیرید.

این حرف ما هرگز به این معنا نیست که شما باید شستشوی فرش زمینه کرم خود را به گران ترین قالیشویی شهر با قیمت های سرسام آور بسپارید! در حقیقت شما باید به دنبال ترکیبی از خدمات درجه یک و قیمت مناسب باشید. به طوری که هم فرش هایتان را زیبا و با طراوت تحویل بگیرید و هم قیمت قالیشویی زمینه کرم را به نحوی مقرون به صرفه پرداخت کنید. بهترین راه برای این کار این است که به مصوبات اتحادیه قالیشویی های کشور به عنوان مرجع نگاه کنید و بر این اساس یک قالیشویی با کیفیت و قیمت مناسب انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری
سفارش آنلاین