نماد سایت قالیشویی و مبل شویی آپ

چطور می توان بهترین قالیشویی تهران را پیدا کرد؟

بهترین قالیشویی | بهترین قالیشویی تهران | بهترین قالیشویی تمام اتوماتیک | قالیشویی آپ

قالیشویی آپ اولین و با کیفیت ترین قالیشویی با دستگاه های تمام اتوماتیک می باشد که همواره بعنوان بهترین قالیشویی تهران از سوی اتحادیه قالیشویی تهران، هر سال تقدیر می‌شود، چرا که با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه ها و بهترین مواد شوینده موجود در بازار همواره سعی بر حفظ کیفیت و ارائه خدمات با کیفیت بعنوان بهترین قالیشویی تهران تلاش می نماید با ما همراه باشید تا با ویزگی های قالیشویی آپ، بهترین قالیشویی تهران بیشتر آشنا شوید.

همواره پیدا کردن بهترین قالیشویی تهران یکی از نگرانی های خانواده های ایرانی است چرا که نمی شود به هر قالیشویی اعتماد نمود و با توجه به قیمت فرش، در صورت خرابی و پارگی فرش هزینه سنگینی روی اقتصاد خانواده ها خواهد گذاشت، به همین خاطر در این مقاله به بررسی ویژگی های بهترین قالیشویی تهران می پردازیم با ما همراه باشید تا با آگاهی های بسیار دلپذیری درباره قالیشویی آپ دست یابید.

8 ویژگی بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم

یک قالیشویی برای کسب عنوان بهترین باید 8 ویژگی ذیل را داشته باشد تا از نظر مردم بعنوان بهترین قالیشویی تهران انتخاب شود.

مناسب بودن قیمت قالیشویی آپ

مناسب بودن قیمت قالیشویی از مزایای بهترین قالیشویی تهران یعنی قالیشویی آپ می باشد با توجه به اینکه قیمت قالیشویی توسط اتحادیه قالیشویی تهران تعیین و برای همه ی قالیشویی های مجاز لازم الاجرا خواهد بود.

با توجه به مشکلات قالیشویی ها معمولا اکثر قالیشویی ها قیمتی بسیار بالاتر از نرخ قالیشویی اتحادیه از مردم اخذ می نمایند اما قالیشویی آپ با وجود قالیشویی تمام اتوماتیک و استفاده از بهترین تجهیزات نازل ترین قیمت را در بین تمام قالیشویی ها دارا می باشد.

قالیشویی آپ

مجهز به دستگاههای تمام اتوماتیک و مواد شوینده استاندارد

قالیشویی آپ بعنوان بهترین قالیشویی تهران در سالهای اخیر با توجه به مکانیزه بودن و استفاده از دستگاه های بروز و پیشرفته همواره پیش قدم در ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد.

با توجه به اینکه قالیشویی آپ بعنوان قالیشویی تمام اتوماتیک شناخته می شود تمام فرش های محوله را با دقت بالا و کیفیت شستشوی بی نظیر در دستور کار خود قرار می دهد و برای هر نوع فرشی روش شستشوی منحصر به فرد خود را ارائه می دهد مانند شستشوی فرش دستباف، شستشوی فرش ابریشمی و نفیس، شستشوی موکت، شستشوی پرده، شستشوی مبلمان و… می توان اشاره نمود.

یکی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی تهران مجهز بودن به سیستم خشک کن تمام اتوماتیک می باشد که خوشبختانه قالیشویی آپ از بهترین دستگاه های خشک کن های روز دنیا بهره می برد و مشتریان تهرانی می توانند با اطمینان خاطر فرش خود را به قالیشویی آپ بسپارند.

قالیشویی تمام اتوماتیک | قالیشویی آپ

رعایت ادب و احترام به مردم در حین پاسخگویی به تلفن

یکی از دغدغه های مشتریان و مردم، پاسخگویی پرسنل قالیشویی به سوالات آنان می باشد سوالاتی همچون زمان رسیدن کارگران برای حملو نقل فرش به کارگاه، زمان تحویل فرش به مشتریان، نوع سیستم شستشوی فرش، نوع موادشوینده، کیفیت شستشو و… می توان نام برد.

مدیر روابط عمومی قالیشویی آپ با سعه سدر و برخوردی گرم با کلامی شیوا تمام سوالات و دل مشغولی های مشتریان را پاسخ می گوید و باعث می شود مشتریان با آرامش بیشتری پیگیر پروسه شستشوی فرش های خود باشند و همواره بر تعداد مشتریان ثابت قالیشویی آپ افزوده شود و همواره بعنوان بهترین قالیشویی تهران یاد شود.

استفاده از تکنسین مجرب و تخصصی در کارگاه

یکی از مزیت های قالیشویی آپ استفاده و به کارگیری از تکنسین مجرب و از لحاظ فنی آموزش دیده می باشد چرا که با خرید دستگاههای جدید و بروز دنیا همواره باید تکنسین هم آموزش های بروز ببینند.

به همین خاطر همواره تکنسین تخصصی خود با شرکت در دوره های تخصصی و عالی قالیشویی شرکت می نمایند و از گواهینامه ها و مدارک معتبر در حوزه قالیشویی برخوردار هستند چرا که با بالا رفتن کیفیت هر چه بهتر شستشوی انواع فرش و موکت و رفوگری آنها تا هر روز به شمار مشتریان قالیشویی آپ افزوده شود.

قالیشویی آپ

داشتن پکیجی کامل در شستشوی انواع وسایل منزل

یکی از مشخصه های بارز قالیشویی آپ علاوه بر شستشوی تخصصی انواع فرش، می توان به شستن مبلمان،  شیرازه دوزی و ترمیم ریشه و بیدزدگی و رفوی فرش، شستشوی انواع موکت و… اشاره نمود.

در کنار خدماتی که در بالا اشاره شد بهترین قالیشویی تهران مجهز به سیستم خدمات آنلاین نیز می باشد مخصوصا در این ایام کرونا که افراد در قرنطینه خانگی به سر می برند داشتن سیستم خدمات آنلاین مزیت بارز به شمار می رود که به راحتی با شماره گیری 1762 می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و در سریع ترین زمان ممکن فرش های خود را برون سپاری نمایید.

آن تایم بودن بهترین قالیشویی تهران در تحویل فرش

بسیاری از قالیشویی ها در روزهایی آخر سال و عید نوروز به دلیل سفارش زیاد نمی توانند آن تایم عمل نمایند.

بهترین قالیشویی تهران ( قالیشویی آپ ) تدابیری اندیشیده تا در هر زمانی چه روزهای پایانی سال چه در مابقی روزهای سال همواره متعهد به آن تایم بودن و خوش قولی نزد مشتریان زبان زد باشد.

قالیشویی تمام اتوماتیک این مزیت را ایجاب می کند و یکی از ویژگی های دستگاه های پیشرفته قالیشویی تمام اتوماتیک سرعت عمل بالا همزمان با کیفیت بالای شستشوی فرش ها می باشد.

بهترین قالیشویی باید عضو اتحادیه قالیشویی تهران باشد

قالیشویی معتبر تهران باید عضو اتحادیه قالیشویی و مجوز پروانه کسب داشته باشد چرا که در صورت هرگونه مشکل بتوان پیگیری شکایات و نارضایتی های مشتریان باشد و در صورت برطرف نشدن مشکل از سمت قالیشویی، بتوان آن را با اتحادیه قالیشویی در میان گذاشت و مشکل مورد نظر حل و فصل شود.

قالیشویی آپ سالهاست جز قالیشویی های فعال اتحادیه تهران به شمار می رود و تاکنون چندین تقدیرنامه از سوی اتحادیه به پاس قدرانی و ارائه خدمات با کیفیت دریافت نموده است.

ضمانت شستشو پشتیبان کیفیت قالیشویی

یکی از مزیت های قالیشویی معتبر ارائه ضمانت نامه کتبی به مشتریان بابت تضمین کیفیت شستشوی فرش می باشد که قالیشویی آپ این تضمین را به مشتریان خود ارائه خواهد داد که بعد از پهن کردن فرش و مورد تایید قرار گرفتن شما، بهای فرش را پرداخت نمایید.

قالیشویی آپ که علاوه بر مناسب بودن قیمت، در شستشوی فرش از بهترین مواد شوینده و تجهیزات اعم از تنظیم دمای آب و خشک کن، غبارگیری و تکنسین متخصص و… بهره گیرد.

جمع بندی مقاله و کلام پایانی

قالیشویی آپ بعنوان بهترین قالیشویی تهران افتخار خدمات رسانی با کیفیت به مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی را دارد و از هرجای تهران می توانید با شماره گیری 1762 با نرخ کرایه یکسان از تمام خدمات استفاده نمایید و با خیال راحت دکوراسیون منزل خود را تمیز نماید.

در پایان خوشحال می شویم که نظرات و تجارب خود را درباره قالیشویی انلاین تمام اتوماتیک آپ با ما و دیگر دوستانتان در قسمت نظرات در میان بگذارید شاد و پیروز باشید.

خروج از نسخه موبایل