قیمت قالیشویی در تهران

قیمت قالیشویی در تهران

قیمت قالیشویی در تهران

قیمت قالیشویی  در تهران به نوع خدماتی که بر روی فرش صورت میگیرد، بستگی دارد. این خدمات ممکن است رفوگری ، شیرازه دوزی ، ریشه کشی و یا هر چیز دیگری باشد.

 

در شستشوی فرش دستبافت عواملی از قبیل استفاده از مواد تثبیت کننده رنگ فرش، لکه بری فرش، سفیده کننده فرش و پرزگیری باعث شده که خدماتی بیشتر از شستشوی عادی برای حفظ و سلامت فرش صورت گیرد که می تواند در قیمت قالیشویی در تهران تاثیرگذار باشد.

از سوی دیگر، قیمت شستن انواع قالی ها متفاوت با هم است. به طور مثال فرش دستبافت به دلیل ارزشش، خدمات ویژه ای میطلبد از جمله استفاده از مواد مخصوص تثبیت کننده رنگ فرش دست بافت، لکه بری فرش و پرزگیری که باعث افزایش قیمت قالیشویی در تهران  می شود .

قیمت قالیشویی در تهران توسط اتحادیه و اتاق اصناف تهران مشخص میگردد ولیکن این قیمت قالیشویی در تهران در شرکت های شستشوی فرش چند مدت یکبار تغییر کرده و نوسان دارد. به این دلیل که بعضی از شرکت های قالیشویی، کیفیت خدمات خود و حفظ سلامتی فرش را فدای قیمت کمتر نمی کنند.

 

قیمت قالیشویی در تهران

 

قیمت قالیشویی در تهران انلاین

قیمت قالیشویی در تهران توسط اتحادیه و اتاق اصناف مشخص میگردد ولی باید گفت که این قیمت در شرکت های شستشوی فرش چند مدت یکبار تغییر می کند و نوسان دارد . دلیل این قضیه این است که بعضی از شرکت های قالیشویی، کیفیت خدمات خود و حفظ سلامتی فرش را فدای قیمت کمتر نمی کنند  .قیمت قالیشویی در تهران را به صورن انلاین میتوانید از اپ کارپت پرسجو کنید.

استعلام قیمت قالیشویی در تهران

برای دریافت استعلام قیمت میتوانید قالیشویی اپ کارپت در تماس باشید تا از قیمت ها اطلاعات کسب کنید  

شرکت قالیشویی آپ به دلیل تعهداتی که برای حفظ کیفیت و سلامت فرشهای مشتریان خود دارد، در شستشوی فرش های امروزی با نرخ مشخص شده اتحادیه دچار می شوند. از طرفی، بعضی فرش ها برای اینکه در شستشو کهنه نشده و تغییر رنگ ندهند، نیاز به خدمات ویژه دارند که این خدمات برای شرکت هزینه زیادی در بر دارد. مثلا برای لکه بری و شفاف سازی زمینه فرش و حفظ شکل اولیه فرش های ماشینی زمینه روشن یا فرش های ماشینی ابریشمی و نفیس، الزامی است که از مواد شوینده مخصوص استفاده شود که در صورت عدم استفاده از این شوینده ها، فرش تغییر رنگ داده و از ارزشش کاسته خواهد شد.

شرکت قالیشویی آپ این اطمینان را به مشتریانش می دهد که اختلاف قیمت قالیشویی در تهران اتحادیه و شرکت ها را به حداقل رسانده و با نرخی نزدیک به نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران، خدمات قالیشویی را انجام دهد.

برای آگاهی از قیمت خدمات، با شماره 1762 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فوری با 1762
سفارش آنلاین