دسته‌ها
مقالات

شماره قالیشویی در مناطق تهران

یافتن یک قالیشویی مناسب در شهر بزرگی مثل تهران که بتواند به موقع قالی‌های شما را تحویل داده و به آن‌ها آسیبی وارد نکند کار بسیار مشکلی است. علاوه بر آن اگر فرصت کافی برای جست و جو در سطح شهر را ندارید محدود به نزدیک‌ترین قالیشویی شده و حتی اگر کیفیت کار پایین باشید مجبور به تحمل آن هستید. قالیشویی آپ به عنوان یکی از معتبرترین قالیشویی‌ها در شهر تهران برای راحتی کار شما تعدادی شماره تماس قالیشویی اعلام کرده است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن از خدمات این قالیشویی استفاده کنید.

قالیشویی آپ چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

این قالیشویی با استفاده از متد به روز و پیشرفته انواع فرش‌های ماشینی، ابریشمی و دستباف را شسته و به شما تحویل می‌دهد. کارکنان قالیشویی آپ به اندازه کافی در کار خود تبحر دارند و به قالی‌های حساس و محبوب شما هیچ آسیبی وارد نمی‌کنند. علاوه بر خدمات شست و شوی فرش، حمل و نقل فرش از منزل شما به قالیشویی و برعکس توسط آپ انجام شده و مبلغ بسیار کمی جهت هزینه‌های ایاب و ذهاب از شما گرفته می‌شود.

علاوه بر این‌ها قالیشویی آپ خدمات خشک شویی و شست و شوی مبل را نیز انجام می‌دهد. در صورت درخواست شما امکان انجام این خدمت در محل نیز وجود داشته و کارکنان آپ برای تمیز کردن مبل‌های شما به منزلتان مراجعه می‌کنند. به علاوه خدمات در محل قالیشویی آپ برای برطرف کردن لک‌های کوچک فرش یا شست و شوی فرش‌های بسیار ارزشمند نیز قابل انجام است.

یکی دیگر از خدمات قالیشویی آپ ترمیم فرش‌های آسیب دیده است. در صورتی که بخشی از فرش شما پوسیده شده یا پاره شده باشد می‌توانید رفوی آن را به آپ بسپارید. فراموس نکنید که کلیه خدمات این قالیشویی با مناسب‌ترین قیمت قالیشویی و در کوتاه‌ترین زمان انجام خواهد شد.

شماره تماس قالیشویی در شمال تهران

قالیشویی آپ شماره تلفن 22225314 را به ساکنان این منطقه اختصاص داده است. با شماره گیری این شماره و ثبت سفارش همکاران ما در آپ در زمان تعیین شده به آدرس شما مراجعه کرده و فرش‌های شما را تحویل می‌گیرند. پس از آن در زمان حداکثر 4 روز فرش‌های شسته شده، به صورت لول شده و تمیز به شما تحویل داده می‌شوند.

اگر ساکن جنوب تهران هستید، با این شماره تماس بگیرید.

ساکنان مناطق جنوبی تهران نیز می‌توانند با شماره گیری 55751619 با قالیشویی آپ ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت کنند. مدت زمان تحویل فرش برای ساکنان این منطقه نیز دو تا سه روز برای فرش‌های ماشینی و سه تا چهار روز برای فرش‌های دستباف است. بنابراین شما می‌توانید بدون نگرانی از طولانی شدن فرایند شست و شو در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدماتی با بهترین کیفیت را دریافت کنید.

شماره تماس قالیشویی مخصوص ساکنان شرق و غرب تهران

اگر در یکی از مناطق شرقی یا غربی شهر تهران ساکن هستید و نیاز به خدمات قالیشویی آپ دارید، نگران نباشید. آپ برای ساکنان شرق تهران شماره تلفن 77577297 را در نظر گرفته است. این شماره تلفن در تمام روزهای کاری و به صورت تمام وقت برای ثبت سفارش‌های شما آماده است. ساکنان غرب تهران نیز می‌توانند از طریق شماره 44403411 با قالیشویی آپ در ارتباط باشند. توجه کنید که کلیه خدمات این قالیشویی برای ساکنان همه مناطق تهران با قیمت یکسان و زمان تحویل مشابهی انجام می‌گیرد.

[idea]هر آنچه در مورد قالیشویی شرق تهران باید بدانید.[/idea]

شماره تماس قالیشویی در ونک یا آزادی

قالیشویی آپ برای مناطقی نظیر آزادی و ونک که تراکم جمعیت بیشتری دارند شماره تلفن‌های جداگانه ای را در نظر گرفته است. استفاده از این شماره تلفن‌های مجزا باعث می‌شود که خطوط تلفن کمتر اشغال شده و شما بتوانید در مدت زمان کمتری سفارش‌های خود را ثبت کنید. شماره تلفن 66097606 برای منطقه آزادی شهر تهران و شماره تماس 88600057 برای منطقه ونک در نظر گرفته شده است.

منطقهشماره تلفن
شمال تهران22225314
جنوب تهران55751619
شرق تهران77577297
غرب تهران44403411
آزادی66097606
ونک88600057
همه مناطق1762
برای تماس با هر شماره روی آن کلیک کنید

شماره تلفن چهار رقمی، یک راه حل ساده‌تر

تاکنون شش عدد شماره قالیشویی برای مناطق تهران را به شما معرفی کردیم. این شماره تلفن‌ها مخصوص مناطق مختلف است. اگر به تازگی ساکن تهران شده اید، ممکن است ندانید که منطقه محل زندگی شما به کدام بخش تعلق دارد. یا اینکه ممکن است حوصله جست و جو برای پیدا کردن شماره تلفن مخصوص منطقه خود را نداشته باشید. قالیشویی آپ برای این دسته از افراد راه حلی ساده‌تر را در نظر گرفته است.

اگر قصد دارید از خدمات قالیشویی آپ استفاده کنید، کافی است شماره تلفن چهار رقمی 1762 را به ذهن بسپارید. این شماره تلفن برای همه مناطق تهران در دسترس است. بنابراین شما نیازی به حفظ کردن شماره‌های هشت رقمی برای مناطق مختلف ندارید. کافی است با استفاده از گوشی همراه یا منزل خود این شما را گرفته و از آپ برای خدمت رسانی درخواست کنید. همکاران ما تاریخ مراجعه را با شما هماهنگ می‌کنند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای ارائه خدمت به منزل یا محل کار شما مراجعه خواهند کرد.

[idea]برای سفارش اینترنتی قالیشویی اینجا را ببینید. [/idea]

سخن پایانی

قالیشویی آپ خدمات متنوعی را برای همه هموطنان ساکن در مناطق مختلف شهر تهران عرضه می‌کند. آپ تفاوتی میان مشتریان خود قائل نمی‌شود و کیفیت، قیمت و زمان ارائه خدمات را برای همه نواحی تهران به صورت کاملا یکسان در نظر گرفته است. اعلام شماره تماس قالیشویی مختلف برای مناطق متفاوت تهران تنها به دلیل راحتی بیشتر شما برای ثبت سفارش است. به علاوه جداسازی مناطق باعث می‌شود که آپ در زمان مناسب‌تری به سفارش‌های شما رسیدگی کرده و نزدیک‌ترین راننده را برای دریافت یا تحویل فرش‌های شما ارسال کند. برای راحتی بیشتر شما کلیه شماره تلفن‌های اعلام شده توسط قالیشویی آپ در جدول زیر آورده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس فوری
سفارش آنلاین
خروج از نسخه موبایل